O salonie


Nazwa Salonu Kosmetycznego pochodzi od mojego drugiego imienia. Postanowiłam, aby Róża stała się wizytówką mojego Salonu.
Róża to symbol witalności, życia, piękna. Kwiat ten przez wieki uznawany za symbol wieczności. Znano jej urodę, zapach, piękno już w starożytności. Róża zawojowała świat 40 milionów lat temu wyrabiano z niej kosmetyki, kremy, pachnidła… nie licząc konfitur czy dżemu. Do dziś swoim pięknem czaruje wszystkich.

Przez wiele lat wykonywałam z powołania zawód pielęgniarki niosąc pomoc ludziom chorym. Wykorzystując doświadczenie zawodowe realizuję swoje marzenie prowadząc Salon Kosmetyczny.
Problemy skórne są zwykle skomplikowane i wysoce zindywidualizowane. Zapewniam w swoim Salonie fachową pomoc, radę oraz nowoczesną technologię kosmetyczną za pośrednictwem specjalistycznego sprzętu, kosmetyków na bazie naturalnych składników uznawanych marek tj. Rejuvi, Janssen, Norel Dr. Wilsz.


 

spa-about

Zapraszam do Salonu Kosmetycznego Róża stworzonego po to, aby zapewnić piękno, harmonię i relaks przy dźwiękach muzyki i blasku świec.
 
 
 
 
3             4            Revitalash-21


   janssen-logo      logo_norel     logo 


 Rejuvi     guam_logo    nr2_ logo-peel-mission