Henna 
henna2Henna jest to sposób na trwałe, a jednocześnie subtelne podkreślenie oprawy oczu.

Zamiast tuszu do rzęs, który spływa w zetknięciu z wodą, warto wypróbować barwienie rzęs henną.

Brwi będą pięknie podkreślone, jeśli zostaną za jej pomocą przyciemnione o kilka tonów. Odpowiednio zadbane, wyregulowane i pomalowane potrafią zmienić wygląd twarzy.

Ogromną zaletą tego "makijażu" jest trwałość. Możemy zażywać kąpieli w basenie, korzystać z sauny, płakać (najlepiej ze szczęścia), pocić się i kolor z brwi oraz rzęs nie spłynie tak, jak stałoby się to w przypadku użycia tradycyjnego makijażu kolorowego (tusz, kredka).

Ponadto rzęsy zabarwione henną wyglądają bardzo naturalnie. Henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, "znikające" przy braku makijażu. 

henna1Stanowi także naturalne podkreślenie oprawy oka wiosną oraz latem, kiedy nie chcemy stosować pełnego, cięższego makijażu (henna jedynie nadaje kolor, nie pogrubia i nie przedłuża rzęs, dlatego efekt nie jest tak spektakularny, jak przy użyc

Ponadto rzęsy zabarwione henną wyglądają bardzo naturalnie. Henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, "znikające" przy braku makijażu. iu maskary).

Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały