Fale radiowe


 

fale1Najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący częstotliwość radiową (energie elektromagnetyczna) z zakresu 0,5 MHz - I MHz. W terapiach odmładzających wykorzystuje się dobroczynny wpływ przegrzania skóry właściwej i tkanki podskórnej.

Fale radiowe rozgrzewają kolagen do 45-60 stopni C bez uszkodzenia naskórka, naczyń krwionośnych i komórek nerwowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry. Wskazania: likwidacja zmarszczek, ujędrnienie skóry twarzy i ciała.

Działa przyczynowo, a nie tylko na same objawy. Jest to również bardzo skuteczna metoda redukująca nierówności cellulitowe i modelująca sylwetkę poprzez likwidacje podściółki tłuszczowej w problematycznych miejscach. Wykazuje również działanie odprężające na mięśnie, łagodzi ból, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, redukuje wolne rodniki.

Terapia obejmuje 6-8 zabiegów (maksymalnie dwa zabiegi tygodniowo). Ogromną zaletą zabiegów RF jest to, że ich efekty utrzymują się bardzo długo (nawet do 6 lat).

 

Efekt zabiegu - modelowanie podbródka

fale3    

fale2